Конфлікт між громадою Сєвєродонецька та громадою Мирної долини щодо перспектив створення Сєвєродонецької ОТГ

Результат голосування

  • Важливо: 3
  • Не важливо: 0

Населений пункт: Сєвєродонецьк

Адреса: бульвар Дружби Народів, 32

Добавлено: 2019-10-29 17:48:00

Статус: В процесі

Сєвєродонецьк впритул оточений землями Мирнодолинської селищної ради. Відсутні чітко встановлені межі між Сєвєродонецьком та Мирною Долиною Наявність "анклавів" на землях Мирної Долини - Борівська та Сиротинська селищні ради, які адміністративно підпорядковані Сєвєродонецьку. Громада Мирної долини не бачить переваг щодо приєднання. Громада Сєвєродонецька не бачить переваг від приєднання Мирнодолинської селищної ради (окрім земель поза межами населених пунктів) через значну відстань між населеними пунктами. В.о. селищної голови Мирнодолинської селищної ради прагне зберегти існуючу ситуацію та контроль над використанням земель. Наявний конфлікт щодо приналежності земель між Борівською селищною радою (адміністративно підпорядкована Сєвєродонецькій міській раді) та Мирнодолинською селищною радою. Відсутність спільної позиції між депутатами Сєвєродонецької міської ради Негативний досвід переговорів з позиції сили Імовірна недосконала з правової точки зору практика передачі земель Мирнодолинської селищної ради в оренду.
Вчинені дії:

02.11.2019 група посередників по інтервенціям в конфлікти провела першу зустріч із мешканцями громади Мирної Долини Попаснянського району.

На початку зустрічі відповідальні за роботу груп посередників та консультантки цього експерименту від Програми ООН із відновлення та розбудови миру презентували сам онлайн-ресуср та розповіли про мету та механізм роботи всіх спеціалістів, залучених до виконання завдань експерименту.

Після презентації, посередниками проекту, успішно був проведений діалог з представниками Мирнодолинської селищної громади.

Слідкують за конфліктом:
1
91
RSS
Федик Павло
21:56

Там ще Лисичанськ може попасти в орбіту конфлікту

Завантаження...