Релігійне протистояння

Результат голосування

  • Важливо: 5
  • Не важливо: 1

Населений пункт: Вугледар

Адреса: ул. Трифонова, 4

Добавлено: 2019-10-29 11:55:00

Статус: В процесі

Земельною ділянкою в самому центрі прифронтового Вугледара давно зацікавилися представники духовенства Московського патріархату. У них вже є власний храм в межах міста. Кілька років тому місцева влада виділила їм місце під будівництво, там встановили символічний хрест і освятили його, але за цей час так нічого і не побудували. Вперше мова про будівництво нового храму зайшла в 2016 році. Проти такої ініціативи місцевої влади виступили місцеві жителі (їх не обрадувало сусідство з проросійськи налаштованої церквою). 2 роки тому людям вдалося відстояти землю, але до питання виділення ділянки землі повернулися знову. Жителі зібрали близько 700 підписів проти будівництва храму. На цьому місце вони хотіли б бачити парк. Жителі просять не розхитувати ситуацію в прифронтовому місті і не налаштовувати один проти одного прочан різних конфесій. На сьогоднішній день конфлікт має прихований (латентний) характер. Питання про виділення землі так і не був винесений на сесію міської ради.
Заходи з врегулювання:

Спеціальна група посередників 19.11.2019 провела перший діалог із зацікавленими мешканцями Вугледара.

Слідкують за конфліктом:
Ніхто не стежить за цим конфліктом
194
RSS
Ірина Прокопенко
19:14

20/11/2019 в місті Вугледарі було проведено першу зустріч між конфліктуючими сторонами.

Відповідальні за роботу груп посередників, обрані координатори груп та від Програми ООН із відновлення та розбудови миру:

Svetlana Petrova, консультантка Програми ООН із відновлення та розбудови миру та її партнери в Донецькій та Луганській областях, керівник Центру права та посередництва;
Анна Боровая, спеціалістка з питань соціальної єдності Програми ООН із відновлення та розбудови миру, Тетяна Войтюк та  партнери.

В ході зустрічі учасники висловили свої претензії та проговорили шляхи виходу з кризи.

Дякуємо за фахово проведену роботу, за досконале вивчення причин конфлікту і за допомогу в пошуці шляхів до порозуміння. Маємо надію на подальшу співпрацю!!!

Завантаження...