Презентація ГІСМАОВК була організована в форматі конференції Zoom для профільного міжнародного експертного середовища України

Презентація ГІСМАОВК була організована в форматі конференції Zoom для профільного міжнародного експертного середовища України

4 червня 2020 року відбулась презентація Геоінформаційної системи моніторингу, аналізу, оцінки та вирішення конфліктів (ГІСАМОВК) - комплексного онлайн-сервісу діалогу. Презентація була організована в форматі конференції Zoom для профільного міжнародного експертного середовища України.

Вступне слово пролунало від Манал Фуані, заступниці постійного представника Програми ООН в Україні (ПРООН/UNDP).

Презентацію Геоінформаційної системи моніторингу та аналізу конфліктів англійською провів Рустам Пулатов, програмний координатор напрямку «Громадська безпека та соціальна згуртованість» Програми ООН із відновлення та розбудови миру (UNRPP).

Він також представив експертів, яким присутні на презентації могли задати питання та послухати детальні коментарі щодо організації та роботи ГІСАМОВК від:

  • Ганни Борової — спеціалістки з питань соціальної єдності UNRPP, дизайнерки експерименту ГІСАМОВК;
  • Галини Боженко – відповідальної консультантки за частину роботи Аналітиків ГІСАМОВК;
  • Світлани Петрової — відповідальної консультантки за частину роботи Посередників ГІСАМОВК.

Заключне слово щодо подальшої роботи по цьому експерименту пролунало від Віктора Мунтяну, керівника Програми ООН із відновлення та розбудови миру (UNRPP).

Слід зазначити, що зараз команда роботи ГІСАМОВК, після проведених додаткових навчань та відбору аналітиків та посередників розширена та складає біля 50 осіб разом з експертами. Планується, що вся робота восени буде оформлена в практичний посібник та навчальний курс ГІСАМОВК. А поки команді експерименту ще належить «відточити» всі процедурні моменти процесів та взаємодії всередині та доопрацювати методологію оцінки успішності втручання в конфлікт.

Нагадаємо, що організатор заходу: Програма ООН із відновлення та розбудови миру.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

11:40
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...