Минулорічні діалогові зустрічі щодо збереження комплексу в Лисичанську, який належить до Бельгійської спадщини

Минулорічні діалогові зустрічі щодо збереження комплексу в Лисичанську, який належить до Бельгійської спадщини

Нагадаємо, що дві діалогові зустрічі з питань "Бельгійської спадщини" вже відбувались 26.11.2019  в м. Лисичанськ  та 10.12.2019 в м.Сєвєродонецьк Луганської області. На них обговорювали питання й передачі об'єктів комплексу у довгострокову оренду до громадських організацій, й щодо бачення використання та експлуатації комплексу та подання конкретних планів дій від громадськості до Луганської облдержадміністрації (бо об'єкт в них на балансі), й пробували спланувати домовленості щодо консервації об'єкту задля припинення руйнування та пошуку коштів для цієї мети, й думали про різні зацікавлені сторони та залучення органів поліції задля посилення безпеки на території комплексу.

Слід зазначити, що зустрічі ґрунтувались на роботі спеціальної групи регіональних посередників ГІСМАОВК, які проводили ряд діалогових та експертних зустрічей, під час яких було виявлено, що рівень проблемної ситуації, зазначеної за посиланням в системі ГІСМАОВК тут:

dialog-ua.org/problems/27-belhiyska-spadshchina-lysychanska.html

знаходиться не на рівні громади, а на обласному рівні та за умов єднання зацікавлених сторін двох рівнів та критичної маси громадських лідерів, насправді можна поступово все вирішити.

Як одним із результатів всіх заходів групи посередників була домовленість учасників, що для комплексного підходу до вирішення питання збереження, використання та експлуатації комплексу Бельгійської спадщини, необхідно розробити консолідоване рішення групою громадських організацій та представниками влади (балансоутримувачами), розподілити чіткі зони відповідальності за напрямками експлуатації (культурні заходи, інклюзивний центр, громадський хаб, реабілітаційний центр тощо).

13:25
RSS
14:01
+2

Такі результати роботи надихають, що діалоги не тільки про відновлення відносин, а й ще про конкретні кроки для вирішення проблеми! Вітаю колеги.

Завантаження...