«Бельгійська спадщина: конструктивний форсайт – що та як?». Результати зустрічі 19.06.2020

«Бельгійська спадщина: конструктивний форсайт – що та як?». Результати зустрічі 19.06.2020

19 червня 2020 року відбулась діалогова зустріч «Бельгійська спадщина: конструктивний форсайт – що та як?» в форматі Zoom-конференції. В ній взяли участь 28 осіб (14 – чоловіків та 14 – жінок) з числа лідерів громадської думки, які пройшли попередню реєстрацію, знають про ситуацію з «Бельгійською спадщиною», вже намагались щось робити з цим питанням та мають і хочуть робити конкретні дій задля вирішення цього питання в цілому. Кожний учасник розповідав про власне бачення майбутнього використання «Бельгійської спадщини»: як і ким цей об’єкт може використовуватися? В процесі зустрічі також обговорювали конкретні дії, при чому кожного присутнього, які необхідно виконати для збереження «Бельгійської спадщини» та можна виконати вже зараз.

Слід зазначити, що в цілому всі учасники зустрічі схиляються до ідеї «комплексного громадського хабу», куди можна планово, враховуючи дизайн будівлі доєднати конкретні пропозиції кожного, хто висловлювався на зустрічі з конкретними пропозиціями (по студіям, специфічним приміщенням, лабораторіям, просвітницьким, інноваційним та вільним просторам, про які йшлося у виступах кожного з присутніх).

Та для того, щоб все узагальнити, вирішили розробити спеціальний опитувальник та розіслати учасникам зустрічі для отримання більш конкретної інформації з потребами, баченням та можливостями особисто кожного з учасників, для врахування в підготовці документу  Концепція розвитку об’єкту «Бельгійська спадщина». Домовились цю роботу зробити до 30.06.2020. А потім зібратись на наступні зустрічі, вже для обговорення дизайну інформаційної та технологічної складової цього документу, що стане основою для подальших переговорів з власниками об’єкту по впровадженню напрацьованої Громадської Концепції в життя.

Паралельно, як було зазначено на зустрічі, вже йдуть роботи по замірам та розробці проектно-кошторисної документації для адвокатування запровадження першочергових частин ремонтних робіт для збереження об’єкту (покрівля, системи огородження, нагляду та ін.), та складено клопотання щодо технічної й інформаційної підтримки заходів з прибирання території, проведення «фестів соціальної єдності», «музики та світла» (наприклад, як вже відбувалось 20 червня в Білогорівці Донецької області) за допомоги Програми розвитку ООН із відновлення та розбудови миру (UNRPP). 

Учасники зустрічі також визначились з планом розробки проектних ідей на прямі поточні конкурси ЄС. 

Найближчим часом  вже планують і наступну чергову зустріч щоб вирішити питання прибирання на об’єкті та інші поточні плани, розподілити ролі в команді не байдужих, які прийшли на цей Зум-діалог щоб щось робити далі далі для всіх, поєднавши зусилля кожного.

Тому, за новинами та повідомленнями щодо ситуації https://dialog-ua.org/problems/27-belhiyska-spadshchina-lysychanska.html нашої ГІСМАОВК слідкуйте тут.

Нагадаємо, що діалогова зустріч в форматі Zoom-конференція проводилась посередниками ГІСМАОВК в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру.реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

14:55
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...