Проблема бездомних собак на вулицях м.Мирнограда

Населений пункт: Мирноград

Адреса: Мирноград, вулиця Миру

Додано: 2020-10-08 14:38:19

Статус: Актуально

Проблема бездомних собак на вулицях м.Мирнограда
Конфлікт або проблема?:
Область:
Слідкують:
1
1
1
14:38
74
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...