Проблема ізоляції села Старомар’ївка у "сірій зоні"

Населений пункт: Волноваха

Адреса: Старомар'ївка, Unnamed Road

Додано: 2020-11-14 14:21:00

Статус: Проведено заходи ГІСМАОВК

Село Старомар’ївка знаходиться майже на лінії фронту, а найближча інфраструктура, якою користувались мешканці села — магазини та медичні установи — знаходиться у сусідньому селищі Гранітне. Туди люди потрапляли пішохідним мостом через річку Кальміус. Але через карантин 18 квітня наказом оперативного командування «СХІД» Збройних сил України перехід був заборонений перший раз, було залучено гуманітарну місію "Пролісок" писали листи про допомогу. З поширенням інфекції в Донецькій області проблема блокування селян не вирішена, місцеве населення не має доступу до медичних послуг. В селі взагалі відсутня питна вода.

Конфлікт або проблема?:
Область:
Заходи з врегулювання:

Групою посередників  ГІСМАОВК був проведений аналіз ситуації стосовно проблеми ізоляції села Старомаріїінка, експертні обговорення з представниками гуманітарних місій та місцевими жителями.

Станом на червень 2021 року проблеми ізоляції села вирішена. Мешканці села мають можливість доступу до інфраструктури села Гранітне, куди потрапляють пішохідним мостом через річку Кальміус. 

Посередники ГІСМАОВК продовжують стежити за ситуацією та у випадку актуалізації питання будуть приймати участь у її врегулюванні.

Стежать:
1
1
14:21
374
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...