Проблема недобудов в місті Щастя

Населений пункт: Щастя

Адреса: Місто Щастя

Додано: 2020-12-02 23:00:00

Статус: Проведено заходи ГІСМАОВК

Через травмування дитини в травні 2020 року, на недобудові посередмісття Щастя, питання безпеки дітей постало доволі гостро. На засіданні робочої групи з питань громадської пезпеки та соціальної едності було піднято це питання. Після публікації в ЗМІ про засідання групи, проблема травматизму на недобудовах привернула увагу громадськості. Тим більше, що 19 листопада 2019 року було створено тимчасову комісію, яка провела огляд усіх будівель в місті, які представляють загрозу для членів громади. Висновки і рекомендації були підготовлені і віддані керівнику бютівця. Однак заходи прийняті не були.

Конфлікт або проблема?:
Область:
Заходи з врегулювання:

17 серпня 2021 року відбулась діалогова зустріч посередників ГІСМАОВК з представниками Щастинської міської військово - цивільної адміністрації в ході якої було обговорено актуальність та шляхи вирішення проблеми недобудови у місті Щастя.

Головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та екології, зазначив, що місцевою владою було здійснено всі необхідні заходи задля забезпечення безпеки мешканців, а саме постійно проходить патрулювання території, ведеться роз’яснювальна робота із школярами та інше. Недобудова знаходяться у приватній власності та власник знаходиться на непідконтрольній території. Для впровадження заходів із безпеки занедбаних об’єктів недобудова була огороджена парканом. Дана ситуація є контрольованою міською владою.  

Стежать:
1
23:00
362
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...