Суперечка між ОТГ і Конярство України про право власності на об'єкти соцсфери в с.Деркул

Населений пункт: Біловодськ

Адреса: Біловодськ, вул. Косяка

Додано: 2019-10-29 18:29:00

Статус: У процесі вирішення

Біловодська ОТГ не має можливості виділяти кошти на утримання і ремонт доріг дитячих садків будинку культури, оскільки Державна установа "Конярство України" не вживає заходів щодо передачі об'єктів соціального призначення Деркульського конезаводу у власність ОТГ.
Конфлікт або проблема?:
Заходи з врегулювання:

Висновок групи посередників ГІСМАОВК.

Групою регіональних посередників ГІСМАОВК було проведено ряд діалогових та експертних зустрічей, під час яких було виявлено, що рівень проблемної ситуації знаходиться не на рівні громади, а на національному рівні. Тому що, всі рішення приймаються Державним підприємством «Конярство України», а не самою філією.
Крім того, виявилося, що конфлікт полягає не тільки в передачі об’єктів соціальної інфраструктури, а й в питанні їх експлуатації. Ще одним питанням, яке постало – відсутність технічної документації на зазначені об’єкти, що в свою чергу унеможливлює передачу цих об’єктів у власність чи користування громаді.
Для вирішення цього питання група посередників рекомендує провести діалоговий захід на національному рівні із залученням всіх зацікавлених сторін.
Крім того, такі самі питання існують не тальки в Деркульському кінному заводі, а й інших, які знаходяться на території Луганської області. Тому, задля комплексного вирішення цієї проблеми, необхідно залучати до переговорів всі філії ДП  «Конярство України» Луганської області.
Про це також писали тут: https://dialog-ua.org/news/20-prezentatsiya-http-dialog-ua-org-ta-robota-poserednykiv-v-bilovodskiy-oth.html

Слідкують:
1
1
1
1
1
18:29
484
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...