Проблема відсутності опалення та водопостачання міст Красногорівка та Маріїнка.

Населений пункт: Красногорівка

Адреса: вул. Ленина, 1б

Додано: 2021-01-11 23:15:27

Статус: Актуально

Вже кілька років жителі цих міст живуть без газу та питної води. Газопровід пошкоджений через обстріли, а вода з вмістом багатьох тяжких металів та отруйних речовин і настільки не питна, що людям потрібно купувати питну воду, а опалення здійснюється за допомогою "буржуєк" у кожній квартирі. У грудні 2020 року було проведено форум "Схід можливостей", на якому обговорювали питання відновлення газопостачання цих прифронтових міст, та дійшли висновку, що через відсутність гарантій безпеки потрібно відкласти ремонтні роботи задля безпеки спеціалістів. За інтернет-джередами водофільтрувальні станції ремонтують, але на разі питної води все одно немає 

Конфлікт або проблема?:
Область:
Слідкують:
1
23:15
46
RSS

Заступник керівника ВЦА з житлово-комунальних питань (м. Красногорівка) А. Просоленко відзначив, що фільтрувальна станція, вже знаходиться на стадії зведення стін. За його словами запуск планують на березень. Станція буде забезпечувати питною водою м. Красногорівка та м. Мар'їнка. При цьому А. Просоленко наголосив на тому, що наразі місто забезпечено технічною водою, яку не можна в деяких випадках використовувати навіть для прання одягу.

https://v-variant.com.ua/smy-v-pryfrontovoy-krasno...

Марія
17:21

За даними жителів Маріїнки на водоочистній станції наразі ведуться внутрішні роботи, та запуск цієї станції відкладається з березня на травень.

Завантаження...