Відсутність водопостачання на 5 вулицях с.Мілове

Населений пункт: Мілове

Адреса: вулиця Перщотравнева 12

Додано: 2021-01-12 13:56:00

Статус: У процесі вирішення

До райдержадміністрації надійшло колективне звернення від мешканців 5 вулиць селища щодо відсутності водопостачання. Аналогічне звернення група мешканців направила до селищної ради та водоканалу.Враховуючи особливості географічного розташування населеного пункту на кордоні з РФ, частина селища користувалася водою з с.Чертково Ростовської області (РФ). У зв'язку з погіршенням відносин з РФ водопостачання було припинено. В 2017 році було відремонтовано центральний водогон у селищі, але водопостачання не покращилося. Послуги з централізованого водопостачання населенню смт Мілове надаються Міловською дільницею РКП «Старобільськвода». Водозабір здійснюється зі свердловини, розташованої на відстані 10-14 км від селища. Насосне обладнання, яким здійснюється подача води, вичерпало свій ресурс та морально застаріло. Тому, якісне та безперебійне забезпечення питною водою мешканців, особливо в літній період, є гострою проблемою.

Конфлікт або проблема?:
Область:
Слідкують:
1
1
13:56
127
RSS

Ще в 2017 році був розроблений проект по підвищенню якості надання послуг з водопостачання населенню смт Мілове Луганської області.

dfrr.minregion.gov.ua/Project-annotation?PROJT=14622

Це була лише проектна ідея, проект, на жаль не розроблявся...

В соціальних мережах мешканці смт Мілове пишуть про відсутність води вже декілька днів поспіль в різних районах міста. При цьому не знайдені офіційні коментарі відносно причини та строків відновлення водопостачання.

https://www.facebook.com/groups/811304282405367/pe...

Згоріли насоси на станції, проводилися ремонтні роботи. Сьогодні водопостачання відновлено

Завантаження...