Проблема безпритульних тварин м. Добропілля

Населений пункт: Добропілля

Адреса: вул. Луганського, 15

Додано: 2021-01-12 13:08:14

Статус: Проведено заходи з врегулювання

У м. Добропілля збільшується кількість бродячих тварин, що негативно впливає на безпекові умови в місті. Відповідно дослідження ПРООН, що більше турбує населення в регіоні, то 24% відповіли — що питання питної води, водопостачання, а 76% - кількість безпритульних бродячих тварин.

Конфлікт або проблема?:
Область:
Заходи з врегулювання:

Зважаючи на актуальність данної проблеми для міста, влада, зоозахисники та волонтери започаткували ефективну співпрацю, за результатами якої, проведено роботу, щодо чіпування, вакціонування, стерилізації тварин організацією "Зооконтроль"

https://www.youtube.com/watch?v=8LzPOKPoZho

Слідкують:
1
1
13:08
123
RSS
Василь Пащук
13:17

Питання безпритульних тварин, доволі актуальне для всіх міст Донецької області. Приклад вирішення цього питання волонтерами та владою міста, доволі позитивний. Це не єдина ініціатива, що назарі переймається питанням тварин в Добропіллі. https://dobronews.city/read/city/47570/-hto-ta-yak-opikuetsya-bezpritulnimi-tvarinami-u-dobropilli

На сьогодні проблема є не тільки актуальною, але і набуває знову резонансу. За словами мешканців міста популяція безпритульних собак зростає. Нещодавно в соціальній мережі оприлюднили допис про напад собак на дитину. В коментарях також було озвучено багато скарг на напади тварин від інших людей. Частина представників громади акцентували увагу на тому, що заходи зі стерилізації потрібні, але вони не виріщують проблему нападів — укусів та налякування, в першу чергу, дітей. На думку мешканців тварин треба саме прибрати з вулиць міста. Зазначали також, що прилади для відлякування собак не мають ефекту. І, хоча наголошували на тому, що найбільш гуманним було би забирати собак до питомників, в коментарях багато ненависті до тварин та закликів до їхнього витравлювання та відстрілювання. Навіть пишуть до кого можна звернутися з цього приводу. Також треба акцентувати увагу на тому, що зростає напруженість між представниками громади — прихильниками та противниками радикальних заходів. 

https://www.instagram.com/p/CKtP-pIJHhb/?utm_sourc...

Однією з причин зростання кількості безпритульних собак є безвідповідальне ставлення до домашніх улюбленців: 1. власники викадають тварин на вулицю, коли, з різноманітних причин, не можуть утримувати їх. 2. відпускають тварин на самовигул, а потім новонароджених цуценят викидають на смітник (найбільш актуально для мешканців приватного сектору).  Зважаючи на це, можливо в якості супутнього заходу, слід розглянути необхідність проведення інформаційних та пропагандистських заходів щодо відповідального ставлення до домашніх улюбленців.

11:34

Ця тема не втрачає актуальності у місці. Мені не відомо, що проблему вирішено, як вказано на сайті, а навпаки, все частіше і частіше люди скаржаться, що ходити по місту пішки небезпечно. І намагаються вирішити цю проблему самостійно. Однак методи, які застосовуються, викликають обурення в громаді. https://www.facebook.com/groups/dobrepole/permalin...

Завантаження...