Акція протесту гірників у м.Мирноград

Населений пункт: Мирноград

Адреса: Мирноград, вул. Донська

Додано: 2021-01-14 15:01:00

Статус: Актуально

Гірники держпідприємства Мирноградвугілля 8 грудня 2020 року вийшли на акцію протесту з вимогами виплатити боргі по зарплатам, які за підрахунками профспілок складають близько 1,7 млрд гривень. Гірники відмовилися зранку спускатися до шахт та натомість вийшли на вулиці. Голова незалежної профспілки гірників повідомив на своїй сторінці у фейсбуці, що гірники склали резолюцію до Президента та прем'єр-міністра України з вимогами погасити заборгованість по зарплатням та соц. виплатам, забезпечити належний рівень санітарно-побутових умов протягом зимового опалювального періоду, не допускатизакриття шахт підприємств тощо. Проте, влада адекватно не відреагувала на протести протягом доби, і 9 грудня гірники перекрили центральну вулицю в місті та звернулися до місцевої влади з вимогами розглянути їх резолюцію. В цей же день голова Донецької облдержадміністрації під час зустрічі з гірниками, керівниками вугільних підприємств та представниками профспілок пообіцяв, що для погашення заборгованості за 2020 рік гірникам буде виділено близько 700 млн гривень.

Конфлікт або проблема?:
Область:
Слідкують:
Ніхто не стежить
15:01
135
RSS

Знову проходять хвилі невдоволень та масових акцій протестів серед гірників Донеччини

https://www.facebook.com/suspilne.donbas/posts/431...

Павло
21:59

З понеділка, 5 липня, державні підприємства «Мирноградвугілля» та «Селидіввугілля», а також вугільна компанія «Краснолиманська» залишаться без електропостачання.

Про це журналістам повідомили у Донецькій філії ДП «Регіональні електричні мережі».
Так, 5 липня з 10-00 відбувається припинення електропостачання цих підприємств. Причиною цього є заборгованість, яка виникла за надані послуги з розподілу електричної енергії.
Завантаження...