Конфлікт щодо формування бюджету Білозерської ОТГ

Населений пункт: Білозерське

Адреса: вулиця Шахтарської слави, 16

Додано: 2021-01-14 15:19:00

Статус: Вирішення призупинено

Наприкінці 2020року стало відомо, що податки з підприємства "Шахта Білозерська" будуть сплачувати не в Білозерську ОТГ по місцю реєстрації, а в Білозерську ОТГ по місцю знаходження комбінату. До реформи децентралізації місто підпорядковувалося Добропіллю, тому коштами розпоряджалася Добропільська міська рада. Після утворення громад з'ясувалося, що комбінат та технічні будівлі фактично знаходяться на території Святогорівської селищної ради, яка приєдналася до Добропільської ОТГ. Але податки сплачувались до Білозерського по місцу реєстрації підприємства. Міський голова Сергій Макєєв впевнений, що і компанія ДТЕК і Донецька обласна рада можуть піти їм на зустріч. На даний час мешканці міста та активісти Білозерського готові заблокувати шахту підприєства до тих пір поки їм не виплатять кошти.

Конфлікт або проблема?:
Область:
Слідкують:
1
1
1
1
15:19
342
RSS
Василь Пащук
18:16

Конфлікт доволі гучний, вже задіяні і містяни. В соціальній мережі фейсбук іде активне обговорення ситуації, наразі Білозерці готові приймати участь у акціях протесту. 

dobronews.city/read/city/121068/blokada-shahti-cherez-nesplatu-podatkiv?fbclid=IwAR2gnW5jBM2rKvSosg3tcmZE2V47AFyY1g8mkb9tmernIbqhx5ZWgJ91uMQ

Завантаження...