Непорозуміння між міською владою та зоозахистниками щодо регулювання популяції бродячих тварин у м. Дружківка

Населений пункт: Дружківка

Адреса: вулиця Олега Кошового, отдел юстиции

Додано: 2019-10-29 12:00:00

Статус: Проведено заходи з врегулювання

Збільшення популяції бродячих тварин у місті Дружківка спонукало місцеву владу найняти організацію для їх відловлювання і, ймовірно знищення. Але цю роботу було заблаковано ГО зоозахисників, які вважають такі методи регулювання негуманними. Дії місцевої влади підтримують мешканці Дружківки, які потерпають від нападів бродячих тварин.

Конфлікт або проблема?:
Область:
Заходи з врегулювання:

Висновки групи регіональних посередників ГІСМАОВК.

Групою регіональних посередників ГІСМАОВК було проведено діалогові заходи (18.11.2019, м. Дружківка Донецької області https://dialog-ua.org/news/21-prezentatsiya-http-dialog-ua-org-ta-robota-poserednykiv-v-druzhkivtsi.html) щодо налагодження взаємодії представників громадськості з місцевою владою стосовно проблеми бродячих тварин у місті Дружківка. Як результат інтервенції посередників, на сьогоднішній день сформовані громадські ініціативи, які працюють вже на професійному рівні щодо вирішення цих проблем. Крім того, представники зазначених громадських ініціатив на сьогоднішній день комунікують з органами влади щодо спільної взаємодії по вирішенню проблеми, що також є позитивним результатом інтервенції посередників.

Слідкують:
1
1
1
1
1
12:00
702
RSS

Сучасна проблема з якою стикаються мешканці, мабуть, кожного міста. Дуже цікаво спостерігати за тим, як люди йдуть цивілізованим шляхом — обговорюють болючі питання. Вболіваю за те, щоб у Дружківці для людей і тварин відбулися зміни на краще. Ваш досвід нам дуже знадобиться!

Проблеми бродячих тварин дуже близька й для Красноріченської громади. Місцева влада почула громадськість, розроблено Програму про стерилізацію та чипізацію бездомних тварин, а також про вакцинацію всіх тварин в радіусі 3 км у випадку виявлення сказу. Планується затвердження Програми та виділення необхідних для її реалізації коштів депутатами на найближчому засіданні сесії Красноріченської селищної ради. Спостереження за вирішенням конфлікту продовжено. 

Проблема бродячих тварин тварин торкається майже кожного населеного пункту. А ще додається проблема масового розмноження собак улітку. У Щасті у любу мить може вибухнути конфлікт, бо неодноразово та масово писали громадяни про напади собак на людей, в т.ч. і на дітей.

Завантаження...