Масові акції протестів жителів громади м. Краматорськ проти підвищення тарифів за газо- , водо- , електропостачання та опалення

Населений пункт: Краматорськ

Адреса: вулиця Ярослава Мудрого, 60

Додано: 2021-01-14 18:21:00

Статус: Проведено заходи ГІСМАОВК

Суттєве підвищення тарифів за комунальні послуги в січні 2021 року призвело до акцій протесту у місті Краматорськ. Більше 500 місцевих жителів зібралися на мітинг біля виконкому, вони вимагали зустрічі з представниками місцевої влади. Протестуючі перекрили рух для транспорту через головну площу міста. Чи не пропускали як приватний транспорт, так і комунальний. Місцева влада та компанії-постачальники поки що не надали ніяких коментарів з цього приводу. Слід зазначити, що через провокації відбулися перші сутички з поліцією!

Конфлікт або проблема?:
Область:
Заходи з врегулювання:

Регіональними посередниками ГІСМАОВК було проведено діалогову зустріч 23 червня 2021 року з представниками профільних управлінь Краматорської міської ради. Під час зустрічі було виявлено, що рівень проблемної ситуації знаходиться не на рівні громади, а на регіональному та національному рівні.

Також виявлено що місцевою владою проведена роз’яснювальна робота відносно причин, що вплинули на підвищення тарифів. В зв’язку з протестами, на пропозицію Кабінету Міністрів України, підписано Меморандум про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері централізованого постачання теплової енергії та постачання гарячої води від 09.02.2021 року, який укладено Кабінетом Міністрів України в особі Міністра розвитку громад та територій України та першого заступника Міністра енергетики України, Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, НАК «Нафтогаз України» і Всеукраїнською асоціацією органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України». Також за підписом голови Краматорської міської ради направлені листи народним депутатам та звернення до Прем’єр-міністра України. Інформація про тарифи та їх підвищення розміщувалась на офіційному сайті Краматорської міської ради.

Протести були актуальними під час опалювального сезону 2020-21 рр. Наразі, посередники ГІСМАОВК продовжують стежити за ситуацією та будуть приймати участь у її врегулюванні у випадку активізації проблеми.

Стежать:
1
1
1
18:21
578
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...