Акція протесту мешканців громади проти можливого будівництва приватного політехнічного університету компанії "Метінвест" в Міському парку міста Маріуполь.

Населений пункт: Маріуполь

Адреса: вулиця Семенишина, 50

Додано: 2021-03-28 10:05:00

Статус: Актуально

Міська Рада Маріуполя повідомила про план будівництва нового сучасного приватного політехнічного університету в міському парку міста, який планує побудувати компанія "Метінвест". Мешканців громади обурив той факт, що університет планують побудувати саме в міському парку, бо через це буде знищено дерева, а сам парк вважається історичною цінністю міста. Громадськими діячами було запропоновано інші варіанти локації для університету, проте, місцева влада ніяк не коментує можливість будівництва університету в іншому місці. Тож, 28 березня 2021 р. мешканці громади разом із представниками громадських активістів організували акцію протесту в  парку "Врятуємо міський сад".

Конфлікт або проблема?:
Область:
Слідкують:
1
1
10:05
135
RSS
Альона
22:29

Після ряду акцій протесту,  громадскість перемогла: Адміністрація «Метінвесту» вирішила не будувати університет у парку, проте, де саме буде розташовано університет невідомо www.0629.com.ua/news/3076590/peremoga-mariupolciv-metinvest-politehniku-perenosat-z-miskogo-sadu

Марія
22:06

Міський голова Вадим Бойченко заявив, що знайдена нова локація для будівництва — підходящим місцем для зведення технічного вузу є відкрита територія за площею Миру і Свободи, яка межує з Маріупольським державним університетом. На думку мера, нова локація не повинна викликати суперечок і дискусій серед людей.

mrpl.city/news/view/v-mariupole-opredelili-kakuyu-lokatsiyu-predlozhat-dlya-stroitelstva-metinvest-politehniki?fbclid=IwAR3JwLNyOuWqwdjr_-chy6-n36YLOyGn6ghca8FYsubcQtDRPqWjt-ucax8

Олександр
00:03

Для будівництва Метінвест Політехники депутати міської ради прийняли рішення на виділення 3.5 га землі в центрі міста за адресою пр. Миру 105А. Рішення на дозвол розробки проекту землеоблаштування було прийнято більшістю голосів на останній сесії міської ради.

pr.ua/ru/news/dlya-budivnicstva-metinvest-politehniki-deputati-vidilili-miscse-v-csentri-mariupolya

Завантаження...