Невдоволення жителів громади можливим будівництвом флагштоку у місцевому парку на місці старого фонтану

Населений пункт: Краматорськ

Адреса: Краматорськ, Unnamed Road

Додано: 2021-04-19 09:30:00

Статус: Проведено заходи з врегулювання

Жителі громади висловили своє обурення в соціальних мережах після анонсування будівництва самого високого флагштоку в області на місці старого фонтану в парку "Юбілейний". Жителів громади обурив той факт, що на будівництво споруди планується виділити з обласного бюджету 12 млн. грн. Мешканці назвали дану ідею недоцільною в період пандемії, економічної кризи та військового конфлікту на Сході України. Мер міста не відреагував на коментарі містян та заявив, що флагшток має бути побудований до 23 серпня (день прапора України). Голова Донецької ОДА також привітав ідею будівництва флагштоку заввишки 80 м.

Конфлікт або проблема?:
Область:
Заходи з врегулювання:

21 квітня 2021 проведено чергове засідання членів виконавчого комітету Краматорської міської ради. Під час засідання було ухвалене рішення розмістити флагшток державного прапора України замість неробочого фонтану у парку «Ювілейний». Будівництво флагштоку профінансують з обласного бюджету, благоустрій прилеглої території – з міського. Виконком погодив місце для облаштування 80-метрового флагштоку у Краматорську. Під час спорудження об'єкту реконструюють половину парку "Ювілейний". Члени виконкому Краматорської міськради погодилися розмістити флагшток державного прапору України замість чаші неробочого фонтану у парку "Ювілейному". Мер Краматорська Олександр Гончаренко зазначив, що рішення про встановлення флагштоку прийнято на рівні Донецької обласної державної адміністрації та Президента України, як символики Донецької області. Посилання на офіційний сайт Краматорської міської ради https://krm.gov.ua/yaki-rishennya-pryjmaly-chleny-vykonkomu-kramatorska/ .

23 червня 2021 року посередниками ГІСМАОВК організована діалогова зустріч з представниками профільних управлінь Краматорської міської ради. Під час зустрічі представник Управління житлово-комунального господарства Краматорської міської рад пояснив, що замовником будівництва є Департамент капітального будівництва Донецької ОДА за кошти якого (12 млн. грн.) здійснюється будівництво в рамках Президентської компаніїhttps://prozorro.gov.ua/tender/UA-2021-05-18-012671-b (посилання на https://prozorro.gov.ua/). Управління житлово-комунального господарства Краматорської міської ради проводить поточний ремонт прилеглої території, тобто благоустрій парку «Ювілейний».

Також посередниками ГІСМАОВК було проведено ряд експертних зустрічей з представниками громадського сектору та громадськими організаціями м. Краматорськ, які зазначили, що в них є розуміння, що фінансування будівництва флагштоку здійснюється з обласного бюджету, а не міського.

Станом на 29 липня 2021 року, відповідно до офіційної посилання на сайті Донецької обласної державної адміністрації https://dn.gov.ua/news/u-kramatorsku-vstanovlyuyetsya-najbilshij-flagshtok-donechchini, найбільший флагшток Донецької області вже наполовину встановлюється у Краматорську, у серпні 2021 року монтаж буде завершено. 

Однак, місцеві жителі по різному відносяться щодо встановлення флагштоку у м.Краматорськ , тому, посередникі ГІСМАОВК продовжують моніторити зазначене питання. 

Слідкують:
1
09:30
247
RSS
Марія Нерубащенко
14:02

Будівництво флагштоку буде побудовано за фінансування обласної адміністрації, який по проекту потребує 750тис грн, на кошти міста облаштують трериторію парку Ювілейний.

www.kramatorskpost.com/goncarenko-oblast-potratit-na-flagstok-v-parke-yubileinyi-a-gorod-na-blagoustroistvo-territorii_83209

Василь
15:22

Думки населення розділилися, суперечки відбуваються як онлайн так і оффлайн. 

На паркані будмайданчика, де ведуться роботи по будівництву і викопаний котлован з'явився напис від нібито «злобного пенсіонера», який написав наступне: 12 млн. Грн. — Європа високі пенсії, а не прапори. Злий пенсіонер. https://hi.dn.ua/novosti/novosti-kramatorska/v-kra...

Найбільший флагшток Донецької області встановлюється у Краматорську.

На споруді заввишки 80 метрів майорітиме національний прапор розміром 16 на 24 метри.

Щогла розташована у парку «Ювілейний» та облаштована спеціальними вогнями, які будуть підсвітлювати прапор у темну пору доби.

«Роботи тут уже готові наполовину, у серпні монтаж буде завершено, а на День Державного Прапора України найбільший синьо-жовтий стяг області буде урочисто піднято», — зазначив голова Донецької облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко.


https://dn.gov.ua/news/u-kramatorsku-vstanovlyuyet...

18:08

Думка народної депутатки ВР www.facebook.com/viktoria.grib.public/posts/562890475150656

у Краматорську провели фінальне інспектування робіт з будівництва щогли для найбільшого Державного Прапору на Донеччині https://dn.gov.ua/news/u-kramatorsku-proveli-finalne-inspektuvannya-robit-z-budivnictva-shchogli-dlya-najbilshogo-derzhavnogo-praporu-na-donechchini

Завантаження...