Закриття амбулаторії в селі Смоляніново

Населений пункт: Новоайдар

Адреса: вулиця Миру, 79а

Додано: 2021-02-24 11:40:00

Статус: Проведено заходи з врегулювання

Закриття амбулаторії в селі Смоляніново.

У зв'язку з укрупненням районів області в результаті реформи субрегіонального управління закрито амбулаторію, та перенесено в тимчасове не облаштоване приміщення. Жителі які є пацієнтами мерзнуть у чергах в приміщенні яке необлаштоване та без отоплення. Лікар та персонал амбулаторії змушені виконувати обов'язки в непристосованому та необладнаному приміщенні

Конфлікт або проблема?:
Область:
Заходи з врегулювання:
Посередниками ГІСМАОВК 17 червня 2021 року в онлайн форматі проведено першу діалогову зустріч на тему «Обговорення питань, щодо сталої роботи лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини в селі Смоляниново».

Зустріч відбулася за участі заступника керівника Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області – Верховською Т.О., генерального директора КНП «Сєвєродонецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Дегтярьов О.В., старости Смолянинівського старостинського округу Сєвєродонецької міської територіальної громади Лисаков Р.О. та місцевих жителів.
На зустрічі обговорили проблемну ситуацію, яка була замепінгована на мапі конфліктів ГІСМАОВК та шляхи ії вирішення, а саме: питання налагодження надання медичної допомоги населенню в облаштованому для цього приміщенні в селі Смоляниново.

Під час зустрічі було зазначено про важливість даного питання та окреслено, що керівництво Сєверодонецької ВЦА контролює дане питання та сумісно з відповідальними виконавцями здійснює всі необхідні заходи щодо прискорення налагодження надання медичної допомоги населенню в облаштованому для цього приміщенні в селі Смоляниново.

Наразі триває процедура приймання передачі будівлі Амбулаторії до комунальної власності Сєвєродонецької міської територіальної громади зі спільної власності територіальних громад, сіл, селищ, міст Новоайдарського району Луганської області. Тому, через довготривалість самого процесу оформлення і йде затримка у відкритті приміщення Амбулаторії.

Крім того, під час обговорення було з'ясовано, що ряд проблемних питань вже вирішені. Наприклад, вирішено питання стосовно працевлаштування сімейного лікаря після виходу з лікарняного, з яким укладено трудову угоду КНП «Сєвєродонецький центр первинної медико-санітарної допомоги» для обслуговування мешканців не тільки села Смоляниновоа й ближніх сіл, в яких немає амбулаторій - Олександрівки, Гаврилівки та Чабанівки.


Також, 15 липня 2021 року було проведено робочу діалогову зустріч з обговорення стану просування питань. За підсумками діалогової зустрічі на тему: «Обговорення питань, щодо сталої роботи лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини в селі Смоляниново» від 17.06.2021 з заступником керівника Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації на якої було зазначено, що керівництво Сєверодонецької ВЦА сумісно з відповідальними виконавцями продовжує здійснювати заходи щодо прискорення налагодження надання медичної допомоги населенню, а саме, станом на 15 липня: Медична допомога мешканцям села Смоляниново надається лікарем.

Процедуру приймання - передачі майна до комунальної власності Сєвєродонецької міської територіальної громади зі спільної власності територіальних громад, сіл, селищ, міст Новоайдарського району Луганської області – завершено.

Частину договорів з надання комунальних послуг вже укладено, укладання останніх договорів знаходиться на завершальній стадії.

Відкриття будівлі амбулаторії для надання медичної допомоги населенню, планується після завершення адміністративно-організаційних питань.

Отже, зазначена ситуація продовжує знаходиться на контролі у посередників ГІСМАОВК до фактичного відкриття амбулаторії.

Слідкують:
1
1
11:40
149
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...