Конфлікт між селищною, районною радами та РДА у Новоайдарі

Населений пункт: Новоайдар

Адреса: провулок Незалежності, 16А

Додано: 2019-10-29 16:32:00

Статус: Проведено заходи з врегулювання

Відсутність діалогу між районною владою та селищною радою Новоайдара щодо вирішення проблем у селищі.

Конфлікт або проблема?:
Область:
Заходи з врегулювання:

Висновок групи посередників ГІСМАОВК

Групою регіональних посередників ГІСМАОВК було проведено діалогову зустріч (15.11.2019, смт Новоайдар Луганської області), під час якої було виявлено, що конфлікт між керівництвом селищної ради та РДА носить політичний характер. Також, було виявлено задовільний рівень соціальної згуртованості в самій громаді, але не вистачає комунікації з місцевою владою та залученості громади в процеси прийняття та реалізації управлінських рішень.

Тому необхідно налагодити комунікацію громади з місцевою владою шляхом проведення комплексу просвітницьких заходів щодо громадської участі в прийнятті рішень.

Слідкують:
1
1
1
16:32
585
RSS

Відсутність діалогу завжди призводе до непорозуміння та наростаючої напруги у відносинах.  Поведіка уникненя, пристосування чи ігнорування не полегше життя.

Сміливий та розумний крок — це діалог, тобто спроба зрозуміти іншу сторону.  Є багато прикладів того, як люди з протилежними позиціями, спілкуючись, відкривали для себе, що мають спільні інтереси, потреби чи цінності. Слухаючи інших з метою зрозуміти, ми зближуємося та знаходимо багато спільного. Давайте будемо  відкривати серця та  вести щирі діалоги!

Завантаження...