Інклюзивний транспорт в м.Лисичанськ

Населений пункт: Лисичанськ

Адреса: вул. Свердлова, 243а

Додано: 2020-12-30 06:15:00

Статус: Проведено заходи ГІСМАОВК

До ГО "Мост 3.10" и ГО "Свiт життя", обратились люди с инвалидностью, жители города Лисичанска с вопросом, отсутствия общественного транспорта для перевозки данной категории пассажиров. Социальное такси не может покрыть всех нужд людей с инвалидностью для передвижения по городу, так как оно рассчитано только для перевозки к местам социальных и медицинских услуг. А люди с инвалидностью имеют такие же равные права как и все жители города, они хотят съездить и на рынок и в магазин и т.д. Вышеуказанные ГО обратились к местной власти с запросом о наличии общественного транспорта для людей с инвалидностью, на что получили ответ о том, что данный транспорт есть на всех маршрутах города, и перевозчики которые выиграли тендер на перевозки обязались оборудовать транспорт для данной категории населения. Во время мониторинга ГО на маршрутах - данного транспорта не обнаружили , и обратились к администрации перевозчиков с привлечением местной власти. Местная власть сказала, что "проблемы в этом не видит"! На фоне чего и начался конфликт между представителями ГО, местной властью, перевозчиками и людьми с инвалидностью которые снова остались не в удел.

Конфлікт або проблема?:
Область:
Стежать:
1
1
06:15
536
RSS
Артем
14:10

Після розгляду питання Інклюзивного транспорту в місті Лисичанськ під час діалогових зустрічей посередників ГІСМАОВК з представниками Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації влітку 2021 року здійснюються кроки в сторону вирішення даної проблеми.

Так,22 вересня 2021 року, з робочим візитом до Лисичанської територіальної громади прибула координаторка ПРООН Наталія Белюкіна разом з керівником проєкту ПРООН «Аналіз потреб та стану організації надання послуг догляду вдома і паліативного догляду»-президентом ГО «Ліга соціальних працівників України» Світланою Толстоуховою та експертами проекту Іриною Пінчук та Ганною Левкіною.

Посилання на джерело:https://lis.gov.ua/novosti/2011-04-12-08-34-48/268...

Під час зустрічі окрема увага була присвячена питанням впровадження та функціонування Мобільної соціальної служби на базі Лисичанського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

В рамках впровадження вищезгаданого проекту передбачається забезпечити громаду вантажопасажирським мікроавтобусом на 6 посадкових місць, який буде обладнаний необхідним інвентарем для надання комплексу послуг особам похилого віку, особам з інвалідністю та дозволить задовольнити потреби у соціальних послугах мешканців віддалених населених пунктів громади.

Завантаження...