Проблема якості перевезень за маршрутом Лисичанськ-Сєвєродонецьк

Населений пункт: Лисичанськ

Адреса: провулок Штейгерський, 30

Додано: 2021-03-27 06:35:00

Статус: У процесі вирішення

Мешканці Сєвєродонецька (ті, які подорожують потягом) та Лисичанська (особливо ті, хто щодня їде на роботу до Сєверодонецька) вже довгий час скаржаться на міжміський транспорт між цими населеними пунктами. На 04,01,2021 у Фейсбуці з’явився допис щодо невдоволення якістю перевезення. Аналізуючи саме повідомлення та коментарі до нього можна сформувати декілька претензій:

1. Щодо маршрутних таксі, які курсують через залізничний вокзал: невелика відстань маршруту і вартість, перевищує вартість транспорту, який курсує довшим маршрутом; відсутність графіку руху; великий час очікування «до заповненості мікроавтобусу», який складає від 15-20 хвилин до 1 години та більше; до часів пандемії транспорт був перевантажений – «как селедки едем».

2. Щодо маршрутних таксі, які курсують через Пролетарск: аварійний стан транспорту, систематична грубість від водіїв, відсутність можливості поїхати не з кінцевих зупинок.

3. Загальні: відсутність ліцензованих перевізників, відсутність графіку руху та державного транспорту (який буде підпорядкований міській владі); невиконання перевізників умов тендеру (де вони прописують графік курсування). При цьому загальної альтернативи немає – таксі коштує дорого, а групуватися не є можливим в більшості. В коментарях зазначалось, що деякі люди вже знайшли знайомих або попутки, з якими щодня їздять в Сєвєродонецьк. Власне такий заклик є в соціальних мережах, щоб власники авто, які працюють в сусідньому місті щодня брали людей з зупинок та підвозили.

Конфлікт або проблема?:
Область:
Слідкують:
1
06:35
107
RSS

Цікавий матеріал про підозру в існування корупційних схем у сфері пасажирських перевезень

https://www.youtube.com/watch?v=ZhfFoS3z8aY

Наразі тема є досить актуальною і обговорюваною серед мешканців міста.

Завантаження...