Протистояння між активістами м. Рубіжне з представниками місцевої влади

Населений пункт: Рубіжне

Адреса: проспект Переможців, 25

Додано: 2020-12-12 07:10:00

Статус: Актуально

Активісти м. Рубіжного виступають проти незаконної діяльності місцевої влади та проявів «узурпації влади».

1. Сесія Сєвєродонецької районної ради відбулася з третього разу 02,12,2020 року. Активісти виступали проти та намагалися зашкодити проведенню сесії мотивуючи свої дії порушенням законодавства (Закону про органи місцевого самоврядування та процесу їх створення). Було зазначено наступні порушення: відсутність кворуму та неможливість проведення сесії до законного офіційного сформування Сєвєродонецької районної ради як органу, а також неправомірне використання приміщення Рубіжанської міської ради (без офіційного дозволу, у вихідний день, без оприлюднення інформації про призначення сесії). Також активістів обурило те, що реєстрація новообраних депутатів відбувалась в масках, без пред’яви будь-якого документу, що підтверджує особу. Наголошували на підозрі, що задля зібрання кворуму реєструвалися інші люди.

2. На сесію Рубіжанської міської ради, що відбулася 28.11.2020 року, не допустили ЗМІ та активістів. Було обрано заступників голови. Але протистояння активістів з міською радою почалось за декілька днів до сесії. Було відмічено, що кандидати на посади заступників міського голови до офіційного призначення зайняли майбутні посадові кабінети, обустроюють їх та вивчають робочу документацію. Наголошували на тому, що це є незаконним. Коментарі від майбутніх заступників очільника міста зводились до того: «пишіть запит і ми дамо відповідь», «не знаю чи мають право бути в кабінеті», «ми працуємо». Активісти також обурювались ставленням до них посадовців – зухвалість.

Було відмічено, що обраний міський голова є представником народного депутата С. Шахова. А поведінку представників влади оцінювали як узурпацію влади.

Конфлікт або проблема?:
Область:
Слідкують:
1
07:10
89
RSS

Одному з активістів м. Рубіжного вже друге обливають кислотою автівки. Він звинувачує в цьому міського голову та його команду. Цього разу навіть привіз автівки та припаркував їх на площі біля міської ради.

http://rubezhnoe.com/novosti-rubezhnogo/opjat-harc...

Завантаження...