Сєвєродонецьк, конфлікт з патрульною поліцією

Населений пункт: Сєвєродонецьк

Адреса: вулиця Богдана Ліщини, 38

Додано: 2020-12-15 09:25:00

Статус: Актуально

13.12.2020 року в м. Сєвєродонецьк відбулися дві події за участю патрульної поліції, які набули широкого резонансу серед мешканців міста.

1. Затримання водія, який проїхав перехрестя на жовтий сигнал світлофору та свідка, який знімав відео затримання. Поліцейські застосували фізичну силу та кайданки при затриманні обох чоловіків. Слід зазначити, що немає повного відео події від поліції. В мережі є монтаж з обривків. Як було відмічено задля того, щоб маніпулювати суспільною думкою і виправдати поведінку патрульних. Про це наголошували представники ЗМІ і громадського сектору на телевізійній передачі «Чому так?» на телеканалі Донбас online. Ведуча зазначила, що представники патрульної поліції відмовились приходити на прямий ефір та мотивували це «великою зайнятістю». З відео з мережі Інтернет видно, що автівка проїхала на жовтий сигнал світлофора, потім запис продовжується з того, що вже поліцейські та цивільний чоловік сперечаються та завершується все затриманням з застосуванням сили. На відео затримання свідка, що фільмував подію, складно зрозуміти чому до чоловіка було застосована силі та затримання взагалі. З виступу речниці управління патрульної поліції можна зробити висновок, що обох чоловіків було затримано за використання нецензурної лексики в громадському місті, що розцінювалось як порушення громадського спокою. Вивчаючі коментарі в соціальних мережах, можна констатувати, що реакція населення однакова відносно методів затримання і є різко негативною. Але відносно перетину перехрестя на жовтий, думки поділились на дві частини. Одні вважають це порушенням і підтримують поліцію в тому, що потрібно накладати штрафи. Інші – що неможна робити висновків по тим фрагментам запису, якій є у мережі. А водій стверджує, що завершував маневр, що не є порушенням правил ПДР.

2. Службове авто зіткнулося з автівкою мешканця міста. В наслідок чого авто відкинуло близько 20 метрів по тротуару. Коментар речниці поліції відносно даної події з точки зору населення має неправдиву інформацію. Речниця заявила, що патруль їхав на допомогу іншому екіпажу та на автівки було увімкнені синій та червоний маячки, та працювала звукова сирена. Але свідки стверджують, що звуковий сигнал було увімкнене на декілька секунд вже після зіткнення. З даного приводу населення також висловлює негативні оцінки. Інший учасник ДТП дав досить стислий коментар відносно події. В ньому йдеться про те, що він чекає на результати розслідування та рішення суду. Читачі соціальних мереж наголошували на тому, що порушення поліцією правил дорожнього руху є систематичними. Коментарі під постами в ФБ відносно даних подій складаються з багатьох історій порушення закону та перевищення повноважень патрульною поліцією. Частину цих прикладів і думок підтримали гості студії передачі «Чому так?». А одну з історій розповіли у ефірі та залишили посилання на відео. Негативні та нецензурні висловлювання в адресу патрульних є в кожному пості про їх роботу. Цей факт було виявлено в ході моніторингу пабліків та коментарів в соціальних мережах.

Конфлікт або проблема?:
Область:
Слідкують:
Ніхто не стежить
09:25
52
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...