Пориви, розмерзання системи опалення. Конфлікт з КП «Житлосервіс «Світанок»

Населений пункт: Сєвєродонецьк

Адреса: Гвардійський проспект, 41

Додано: 2021-01-25 20:35:00

Статус: Проведено заходи з врегулювання

Внаслідок сильних морозів та потім підвищення температури системи опалення, які знаходились в аварійному стані, прорвало. В соціальних мережах та новинах місцевих ЗМІ з’явились новини відносно затоплення будинків за адресами пр. Хіміков, 43 та Новікова, 5. Квартири залило гарячою водою, пошкоджені ремонти, меблі, техніка. По факту поривів викликана поліція та складені акти. Спілкуватися з постраждалими та представниками ЗМІ директор та представники КП «Житлосервіс «Світанок»» відмовились. Постраждалі наголошували, якщо «Світанок» не компенсує їм збитки, то вони будуть подавати до суду. В поліції повідомили, що за фактом аварії, задля встановлення причин та винних, почали розслідування. Слід зазначити, що вже майже два місяці мешканці міста конфліктують з ТЕЦ та «Світанком» щодо якості надання послуг. Перебої з опаленням, завоздушення стояків, пориви труб. Користувачі соціальних мереж жалілись на те, що аварійна служба не приїздить на виклики, а також, що не завжди виконують і якісно виконують роботи по усуненню аварій.

Конфлікт або проблема?:
Область:
Заходи з врегулювання:

20 липня 2021 року, в онлайн форматі, відбулась діалогова зустріч посередників ГІСМАОВК з представниками Сєвєродонецької міської військово - цивільної адміністрації під час якої було обговорено питання конфлікту мешканців з КП «Житлосервіс «Світанок» через прорив внутрiшньобудинкових мереж опалення в минулому році.

Під час зустрічі було зазначено, що за адресою: м.Сєвєродонецьк, вул.Новікова, буд. 5 мешканці мають борг перед КП «Житлосервіс «Світанок» у сумі 253 тис грн. за житлово-комунальне обслуговування та за електропостачання борг складає 184 тис грн. Проте, незважаючи на багаторічну оплату в неповному обсязі за комунальні послуги КП «Житлосервіс «Світанок» виконує поточні ремонти систем опалення. В 2021 році роцi з мiського бюджету видiлено фiнансування на капiтальний ремонт та заміну 8 систем опалення с заміною труб на пластикові.

Було обговорено й проблему за адресою: м.Сєвєродонецьк, пр. Хіміків, буд. 43, та зазначено, що є заборгованість перед КП «Житлосервіс «Світанок» за надані послуги, яка складає 43 тис грн. Поточний ремонт колектора теплопостачання у цьому році виконано та заплановано зробити опресовку цього колектора до опалювальногоо періоду.

Додатково було зазначено, що житловий фонд мiста житлових будинкiв, які побудованi в перiод з 1934 по 1993 роки. Внутрiшньобудинковi мережi опалення, холодного водопостачання та водовiдведення, покрiвлi тощо в таких будинках потребують замiни та капiтального ремонту. Під час діалогової зустрічі, КП «Житлосервiс «Свiтанок» надало підтвердження щодо утримання в належному стані житлових будинкiв та виконання поточних ремонтів.

Крім того, підприємством та міською владою проводиться підготовка до опалювального сезону 2021-2022 р. Отже, під час діалогової зустрічі 20 липня 2021 року посередниками ГІСМАОВК було обговорено зазначену ситуацію та отримано підтверджену інформацію щодо її вирішення.

Слідкують:
1
20:35
80
RSS

Серед претензій від мешканців до КП «Житлосервіс „Світанок“ також є проблеми з перекриттям дахів багатоповерхівок. Проблему висвітлювали взимку, коли таяв сніг, а також продовжують нарікати в сезони дощів. З останніх новин — мешканці будинку пр. Гвардейський, 11а надіслали відео в один з місцевих пабліків з проханням висвітлити проблему протікання даху. Як зазначає авторка відео не один рік вони звертаються до комунальників з проанням відремонтувати дах. Але ніяких дій не відбувається. Вода затоплює не тільки парадні, але і квартири мешканців. Слід зазначити, що така проблема не є поодинокою в місті.

https://www.facebook.com/watch/?v=764085717601638

Завантаження...