Відключення соціально важливих об’єктів від електромережі м. Щастя

Населений пункт: Щастя

Адреса: Республіканська вулиця, 1

Додано: 2021-02-01 13:00:00

Статус: Актуально

Створена нещодавно Щастинська територіальна громада за рішенням ЦВК не змогла провести вибори в жовтні 2020 року. Це призвело до того, що ВЦА не мають права розпоряджатися майном громади, а фактичної влади у створеній ОТГ не існує. Найбільшою проблемою від цього є те, що деякі об’єкти соціальної інфраструктури наразі не мають балансоутримувача. А саме не мають змоги заключити договір на постачання електроенергію.

З грудня ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання» (далі «ЛЕО») почали надсилати листи з повідомленням про необхідність перезаключення договору та попередження про відключення від мережі. А саме наступні об’єкти – Школа мистецтв (м. Щастя), Трьохізбенська ЗОШ та ДНЗ «Ромашка» (с. Трьохізбенка). Саме ці об’єкти біли на балансі Новоайдарської районної ради. 27.01.2021 року ВЦА м. Щастя звернулись до керівника ТОВ «ЛЕО» з проханням відтермінувати відключення на декілька тижнів поки формується спеціальний фінансовий орган. Саме він надасть змогу заключити договір та проводити оплати. Але відповідь енергопостачальника була однозначною – за діючим законодавством вони не мають права постачати електроенергію абонентам без договору. В той же час було озвучено, що надання послуг за запропонованою ВЦА схемою буде не рентабельним для ТОВ «ЛЕО».

На ефірі представник електропостачальника вже озвучила, що Щастинська школа мистецтв та ще ряд організацій були відключені від електромережі. Електропостачання буде відновлено коли будуть підписані договора на поставку послуг.

Конфлікт або проблема?:
Область:
Слідкують:
1
13:00
108
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...