Мітинг мешканців Краматорську проти рішення Донецькоблгазу

Населений пункт: Краматорськ

Адреса: вулиця Білоруська, 6

Додано: 2021-03-21 17:20:00

Статус: Проведено заходи з врегулювання

6 березня 2021 року Міськгаз отримав роспорядження від Донецькоблгазу на відключення котелень через борг Донецьктеплокомуненерго НАК Нафтогазу в сумі 1,6млрд грн , та внаслідок цього віключено було 59 котелень. Мешканці Слов'янська та Краматорська масово виходили та блокували доступ до котелень, щоб їх не могли відключити. 7 березня теплопосачання відновили. Поліція відкрила кримінальне провадження за самоуправство організації- газопостачальника. 15 березня жителі Краматорська вийшли на акцію протесту зі зверненням до Президента та Прем'єр-Міністра України з вимогами притягнення до кримінальної відповідальності власників і керівників «Донецькоблгаза», позбавити «Донецькоблгаз» ліцензії на постачання газу, повернути майно «Донецькоблгаза» в державну власність. Секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данилов розповів, що власники «Донецькоблгаза» прийняли рішення відключити населення від газу «з невідомих причин».

Конфлікт або проблема?:
Область:
Заходи з врегулювання:

Регіональними посередниками ГІСМАОВК було проведено діалогову зустріч 23 червня 2021 року з представниками Управління житлово-комунального господарства Краматорської міської ради. Під час зустрічі було виявлено, що мешканці виходили на мітинг під час опалювального періоду щодо відключення ПАТ «Донецькоблгаз» від газопостачання. Підготовка до опалювального сезону 2021-22 р.р. триває, кожного тижня працює робоча нарада. Станом на 23 червня 2021 року, питання мітингу мешканців м.Краматорську у зв’язку з відключенням газопостачання є неактуальним. Питання заборгованості ПАТ «Донецькоблгаз» перед ГК «Нафтогаз України» вирішується шляхом договорів реструктурізації та погашення різниці в тарифах.

Також встановлено, що питання частково знаходилось в зоні реагування правоохоронних органів, були розпочаті досудові розслідуванняза фактом вчинення посадовцями ПАТ "Донецькоблгаз" диверсійних дій, які призвели до відключення 59 котелень Донецької області в зоні проведення ООС. Наразі триває розслідування.

Отже, посередники ГІСМАОВК продовжують стежити за ситуацією та у випадку актуалізації питання приймати участь у її врегулюванні.

Слідкують:
1
1
17:20
88
RSS

Дійсно, 18:45, 12 березня 2021 на сайті Служби Безпеки України оприлюнена цікава інфа «про здійснення диверсійних дій, які призвели до відключення 58 котелень обласного комунального підприємства в зоні проведення ООС»!!! Це вказано як ФАКТ!                                      Надалі, вказано: «Встановлено, що власниками ПАТ «Донецькоблгаз» є іноземні офшорні компанії з ознаками фіктивності, котрі підконтрольні громадянину України, який на даний час перебуває на території Російської Федерації». Це вказано як другий ФАКТ!             Невжеж на теперішний час ДОСІ проводяться слідчі (розшукові) дії, спрямовані на встановлення осіб, причетних до вчинення злочину та притягнення їх до відповідальності?                                                                                                                                                                     Прес-служба СБУ має періодично, хоча б через півроку, повідомляти громадян України ПРО СТАН слідчих дій з дотриманям норм таємниці слідства та секретності.                                                                                                                                  Інакше, громадяни України перестануть довіряти офіційній інформації СБУ, як тій, що може мати  ознаки фейку!

Завантаження...