Системні проблеми міста Краматорськ

Населений пункт: Краматорськ

Адреса: Краматорськ, пр. Мира

Додано: 2021-04-12 16:35:00

Статус: Актуально

На сайті електронної демократії створено петицію на тему відсутності або поганого освітлення пішоходних переходів на деяких вулицях. В осінньо-зимній период рано темніє, тому освітлення переходів через проїздну частину дуже актуально. Нажаль петиція не набрала потрібну кількість голосів та залишиться непомітною для місцевої влади.

Конфлікт або проблема?:
Область:
Слідкують:
1
16:35
117
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...