Руйнування історичних споруд Слов'янщини

Населений пункт: Слов'янськ

Адреса: вулиця Університетська, 36

Додано: 2020-12-21 12:25:00

Статус: У процесі вирішення

Руйнування історичних споруд Слов'янщини, одне з котрих - гуртожиток хіміко-механічного технікуму, яке знаходиться в дуже поганому стані.

Відсутність догляду за технічними характеристиками житлової будівлі, а також, відстутність фінансування на підтримання належного стану житлової площі для студентів.

Конфлікт або проблема?:
Область:
Заходи з врегулювання:

Посередниками ГІСМАОВК 14 липня 2021 року проведена експертна зустріч з керівництвом Слов’янського хіміко-механічного технікуму відносно стану гуртожитку. Під час зустрічі було обговорено поточний стан споруд, які належать технікуму.

Так, відповідно до норм діючого законодавства планується передача вищих закладів освіти I-II рівнів акредитації державної власності з державної у комунальну власність.

З метою належного оформлення пакетів документів для оформлення передачі власності Міністерство освіти і науки України надало відповідні методичні роз’яснення https://mon.gov.ua/ua/osvita/visha-osvita/shodo-peredachi-vishih-zakladiv-osviti-i-ii-rivniv-akreditaciyi-derzhavnoyi-vlasnosti-z-derzhavnoyi-u-komunalnu-vlasnist

У разі прийняття Слов’янською міською радою як міста обласного значення, рішення про здійснення видатків на оплату послуг з підготовки фахівців у вищих закладах освіти I-II рівнів акредитації державної форми власності, що мають статус окремих юридичних осіб, визначених у додатку № 10 до Закону «Про Державний бюджет України на 2018 рік», які розташовані на території зазначеного міста, такі видатки здійснюються з бюджету зазначеного міста.

Кабінету Міністрів України також доручено забезпечити в установленому порядку передачу з державної у комунальну власність вищих закладів освіти I-II рівнів акредитації державної форми власності, що мають статус окремих юридичних осіб, визначених у додатку № 10 до Закону «Про державний бюджет України на 2018 рік» та вжити заходів щодо недопущення закриття чи перепрофілювання впродовж 2018-2021 років вищих закладів освіти I-II рівнів акредитації державної форми власності, що мають статус окремих юридичних осіб, визначених у додатку № 10 до Закону «Про державний бюджет України на 2018 рік».

Таким чином, як зазначили представники керівництва Слов’янського хіміко-механічного технікуму в першу чергу відповідно до норм законодавства повинна буди здійснена передача з державної у комунальну власність закладу освіти, а вже після цього актуалізується питання проведення ремонту будівель, в яких розташований гуртожиток технікуму.

Посередники ГІСМАОВК продовжують стежити за ситуацією та у випадку актуалізації питання будуть приймати участь у її врегулюванні.

Слідкують:
1
1
12:25
109
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...