Проблема безпеки дітей через відсутність вуличного освітлення та упереджуючих знаків біля дитячого садка.

Населений пункт: Волноваха

Адреса: вулиця Центральна, 66

Додано: 2021-02-19 14:40:00

Статус: У процесі вирішення

По вул. Шевченка від дитячого садочка до заводу "Волноваські ковбаси" немає освітлення, лежачого поліцейського та упереджуючого знаку "Обережно діти". На цьому участку є небезпечна ділянка дороги, де зазвичай мами з дітьми переходять дорогу. Місцевими жителями було створено місцеві петиції на сайті електронної демократії, але, через недостатню кількість підписів питання так і не було прийнято на розгляд місцевою владою.

Конфлікт або проблема?:
Область:
Слідкують:
1
1
14:40
110
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...