Мітинг працівників Азовського судо-ремонтного заводу проти його закриття

Населений пункт: Маріуполь

Адреса: вулиця Італійська, 9

Додано: 2021-03-02 14:20:00

Статус: Вирішення призупинено

1 лютого капітан Маріупольського морського порту виніс розпорядження «Про заборону швартування суден до гідротехнічних споруд акваторії ТОВ« СРЗ »(причалів і котловану ДОКу). Підставою для даного розпорядження послужило закінчення терміну дії дозвільних документів Регістру судноплавства України (терміном до 31.12.2019 року). Через цю заборону робота АСРЗ повністю паралізована та загрожує закриттям і звільненням близько 500 робітників. 25 лютого 100 робітників заводу вийшли на мирний мітинг під стіни Лівобережної районної адміністрації. Також, через простой підприємства утворився борг за електроенергію - 2,6млн грн. ДТЕК погрожує відключити електропостачання в найближчі дні. На підприємстві упевненні, що без електропостачання може затонути док, через що в море можуть попасти нафтопродукти, а це може обернутися техногенною та екологічною катастрофою.

Конфлікт або проблема?:
Область:
Стежать:
Ніхто не стежить
14:20
511
RSS
Марія Нерубащенко
14:34

Відповідно до прес-релізу АСРЗ, 26 лютого 2021 року відбулася перша зустріч представників ТОВ «СРЗ» з керівництвом ФДМ щодо прийому-передачі ЦВК АСРЗ на баланс ДП «АСРЗ».

При цьому уточнюється, що метою зустрічі було недопущення припинення виробничої діяльності і масового звільнення працівників. У присутності представників ДП «АСРЗ», профкому ТОВ «СРЗ» і Служби безпеки України було узгоджено ряд рішень.

interfax.com.ua/news/economic/730077.html

Олександр Мірадо
10:45

На офіційному сайті фонду державного майна України з'явилось оголошення про приватизацію СРЗ через аукціон, та точну дату ще не названо.

fbc.ua/news/ekonomika-uk/mariupolskij-sudnobudivnij-zavod-pustyat-z-molotka/?fbclid=IwAR3W-LuAj2l8DHOiun71bdTACLsGYlVdX8WiS9jrUz1JIvSOJYesq_bsZus

Завантаження...