Проблема якості питної води міста Маріуполь

Населений пункт: Маріуполь

Адреса: Трамвайна вулиця, 39

Додано: 2021-01-11 15:55:00

Статус: Проведено заходи ГІСМАОВК

У соціальних мережах в період Локдауну через КОВІД 19, масово почали ширити фейкові новини, що спричинили обговорення та паніку у населення міста. Соціальними мережами поширюють новини, що вода з крану заражена і її не можна вживати навіть для миття посуду. Дійсно, система водопостачання міста Маріуполь через обстріли водоводу Сіверський Донець- Донбас, стала частково наповнюватись зі Старого Криму, жорсткість якої досягала 22-25 мг-екв/дм3 та виявилась не питною. Але і вода з Сіверського Донця теж не відповідає ДСТУ. В цій воді велика наявність сульфатів та хлоридів. Від цього страждає шлунково-кишковий тракт та сечостатева система. Проблема якісної питної води доволі актуальни для міста Маріуполь.

Конфлікт або проблема?:
Область:
Стежать:
1
15:55
521
RSS
13:06

Питна вода — вода, в якій бактеріологічні, органолептичні показники та показники токсичних хімічних речовин перебувають в межах норм питного водопостачання.

Вода питна Законом України віднесена до харчових продуктів «Вода питна — харчовий продукт, придатний для споживання людиною».

Склад і властивості питної води в системах водопостачання України повинні відповідати вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною».

Завантаження...