Проблема малого автопарку машин швидкої допомоги та великий відсоток зношеності автопарку в Луганській області

Населений пункт: Сєвєродонецьк

Адреса: вулиця Сметаніна, 5Д

Додано: 2021-03-27 08:45:00

Статус: Проведено заходи ГІСМАОВК

Мешканці Луганскьої області в розмовах наголошували на поганому стані та недостатньої кількості машин швидкої допомоги. Підтверджують думки громади статті, що були опубліковані в місцевих ЗМІ. В статті було описано, що Луганська область займає останнє місце за кількістю машин швидкої допомоги серед всіх областей України. Всього область має 94 автомобіля. Зношеність складає 76%.

Конфлікт або проблема?:
Область:
Заходи з врегулювання:
Під час діалогової зустрічі посередників ГІСМАОВК з представниками Сєвєродонецької міської військово - цивільної адміністрації 20 липня 2021 року обговорили питання щодо недостатньої кількості машин швидкої допомоги та великий відсоток зношеності автопарку в Луганській області, а саме: актуальність та стан цієї проблеми у Сєвєродонецьку. Було зазначено, що у Сєвєродонецьк підстанція швидкої допомоги підпорядкована Лисичанському відділенню, яке є головною філією та має достатній автопарк машин швидкої допомоги та питання не актуальне. Крім того, у ЗМІ було висвітлено новину про те, що було отримано спеціалізовані автомобілі швидкої медичної допомоги за бюджетною програмою, що спрямована на розвиток системи екстреної медичної допомоги.

30.06.2021 Голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай вручив 24 комплекти ключів від автомобілів швидкої допомоги. https://sed-rada.gov.ua/novini-mista/sievierodonecka-miska-teritorialna-gromada-otrimala-specializovaniy-avtomobil-shvidkoyi-medichnoyi-dopomogi_30-06-2021

За кошти Держбюджету України за бюджетною програмою, що спрямована на розвиток системи екстреної медичної допомоги, Луганщині було надано 28 спеціалізованих автомобілів швидкої медичної допомоги. 24 з них вже готові до передач на станції та підстанції населених пунктів області, а саме: Сватівській, Нижньодуванській, Мостківській, Новоайдарській, Щастинській, Станично-Луганська, Міловській, Кремінській, Лисичанській, Сєвєродонецькій, Ново-Астраханській, Троїцькій, Білокуракинській, Лозно-Олександрівській, Старобільській, Марківській, Біловодській, Верхнянській, Карбонітській, Новодружеській, Попаснянській, Новопсковській, Білолуцькій та Рубіжанській.

Новини Луганської обласної державної адміністрації – обласної військово-цивільної адміністрації http://loga.gov.ua/oda/press/news/sergiy_gayday_vruchiv_sertifikati_pershomu_vipusku_ekstrenih_medichnih_tehninkiv_taОтже, під час діалогової зустрічі 20 липня 2021 року посередниками ГІСМАОВК було обговорено зазначену ситуацію та отримано підтверджену інформацію щодо її вирішення.

Стежать:
1
08:45
251
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...