Проблема довготривалої реконструкції центральної площі, селища Новоайдар

Населений пункт: Новоайдар

Адреса: Новоайдар, вулиця Центральна

Додано: 2021-05-13 10:30:00

Статус: Проведено заходи з врегулювання

Вже декілька років поспіль на центральній площі селища Новоайдар архітектурний безлад. Частина площі відремонтована, а частина залишається  у вибоїнах, східці - розсипаються, зелених насаджень майже немає. Влітку  наявні зелені насадження вигорають без поливу.  З точки зору мешканців  місцева влада нічого не робить крім того, що корегують кошторисну документацію щороку. Щодо затягування реконструкції площі неодноразово підіймало питання населення громади в соціальних мережах та висміювало керівництво селищної ради.

Конфлікт або проблема?:
Область:
Заходи з врегулювання:

19 серпня 2021 року відбулась діалогова зустріч посередників ГІСМАОВК з представниками Новоайдарської селищної територіальної громади.

Спеціаліст відділу ЖКГ, благоустрою та комунальної власності зазначив, що більшість робіт по реконструкції площі виконано, висаджено квіти, поливом займається Новоайдарське СКП, цього року завершено вкладання плитки на площі.  Як було зазначено: "Все робиться в межах черговості аби уникнути просадки бюджету". Паралельно з реконструкцією площі ще відбуваються відновні роботи в місцевому парку.

Визначили, що питання реконструкції центральної площі в Новоайдарі знаходиться під контролем місцевої влади та роботи з благоустрою площі ведуться постійно відповідно запланованого графіку робіт.

Слідкують:
1
1
10:30
193
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...