Проблема вивозу та утилізації сміття в Новоайдарській громаді

Населений пункт: Новоайдар

Адреса: вулиця Незалежності, 20

Додано: 2021-05-03 10:45:00

Статус: Актуально

Незадовільна екологічна ситуація в Новоайдарській громаді через велику кількість несанкціонованих сміттєзвалищ, випалювання сухостою, листя, вирубку дерев. Причиною конфлікту є те, що населення з одного боку не хоче платить кошти за вивезення сміття від своїх домівок, що в свою чергу наштовхує їх на підпали (лисття), внаслідок чого вииникають пожежі. Комунальне підприємство має застарілу техніку для вивезення сміття, яка ламається та не встигає вивозити сміття від багатоповерхівок. Мешканці громади не хочуть сортувати сміття, компстувати органічні відходи. Влада через відсутність коштів на зазначені проблеми не може нічого хробити. В свою чергу населення громади постійно потерпає від димових завіс, як восени так і навесні.

Конфлікт або проблема?:
Область:
Слідкують:
1
1
10:45
37
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...