Конфлікт повноважень між районною радою та ВЦА Попаснянського району

Населений пункт: Попасна

Адреса: вулиця Миру, 151

Додано: 2019-09-16 12:00:00

Статус: Проведено заходи з врегулювання

У Попаснянському районі одночасно працює районна рада, що була обрана у 2010 році та районна військово-цивільна адміністрація (ВЦА). Фактично ці два органи влади дублюють повноваження один одного, приймають рішення один одному.

Конфлікт або проблема?:
Область:
Заходи з врегулювання:

Протягом липня - жовтня 2020 року посередниками ГІСМАОВК було проведено ряд експертних та діалогових заходів. Під час заходів обговорювалося питання особливості взаємодії військово-цивільної адміністрації та районної ради. Внаслідок недосконалості законодавчої бази у 2014 році, в момент створення Попаснянської ВЦА, виникла ситуація з дублюванням повноважень владних органів у громаді. На сьогоднішній день і Попаснянська ВЦА, і районна рада громади продовжують працювати паралельно, очікуючи рішення новоствореного Сєвєродонецького району.

В результаті обговорення ситуації, яка склалася у Попаснянській громаді,  учасниками зустрічей були запропоновані кроки для розвитку громади, з урахуванням нових реалій, в яких опинилася Луганська область. Так, серед запропонованих аспектів розвитку відмітили вчасний процес передачі інфраструктурних об’єктів на баланс Попаснянської громади, диверсифікацію джерел фінансування, залучення інвестицій та засвоєння нових сфер діяльності, як от: альтернативна енергетика, переробка с\г продукції, відновлення повноцінної роботи залізнодорожнього вузла, розвиток місцевого туризму. Особливо важливим, є чітке розуміння повноважень районних рад, відкритість та прозорість у розподілі бюджетів та повноважень. 

Слідкують:
1
1
1
12:00
453
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...