Проблема поширення наркоманії у м. Краматорськ

Населений пункт: Краматорськ

Адреса: вулиця Академічна, 17

Додано: 2021-05-31 18:55:00

Статус: Актуально

Через постійні "розкопки" т.зв. "кладменів" жителі Краматорська почали помічати місця постійного розповсюдження наркотиків табличками зі зверненнями із погрозами до наркоманів. Жителі міста та околиць втомилися від постійних "закладів" із наркотичними речовинами під своїми будинками та парканами, тому вирішили боротися із наркозалежними власними силами. Один із телеграм-каналів Краматорська повідомив про бездіяльність поліції щодо даної проблеми: в одному із селищ біля міста наркомани побилися через наркотики, на місце жителі викликали патрульну поліцію, яка приїхала та не прийняла ніяких дій. Правоохоронці просто спостерігали за ситуацією.

Конфлікт або проблема?:
Область:
Слідкують:
1
1
18:55
29
RSS

"… один із телеграм-каналів Краматорська.."- хто має  інфу про цю проблему прошу надати її або посилання в інтернеті..                      Вважаю,  що ця проблема  має передумови  громадського конфлікту, так  як є недовіра до одного з органів державної влади- місцевого осередку Національної поліції .                                                                                                                                                                                    Або йде мова про поодинокі випадки неякісної роботи місцевої поліції. Або періодична недбалість працівників поліції до виконання своїх обов'язків… Або це системна бездіяльність місцевої поліції як можливий факт кришування кримінального бізнесу з розповсюдження наркотиків

Завантаження...