Мітинг ветеранів АТО, ООС відносно найгостріших проблем та невдоволення владою місцевого та національного рівнів

Населений пункт: Сєвєродонецьк

Адреса: проспект Центральний, 51

Додано: 2021-05-13 11:50:00

Статус: Вирішення призупинено

Учасники АТО/ООС з Луганської області зібрались 14 травня на мітинг-обговорення біля будівлі Луганської обласної військово-цивільної адміністрації в місті Сєвєродонецьк.

За словами представника в раді ветеранів при Міністерстві у справах ветеранів від Луганської області Володимир Правенький, «на такі заходи учасники війни з Росією вимушені були піти “через неналежне ставлення до них зі сторони місцевої влади”».

Останньою каплею до проведення мітингу за словами В. Правенького стали події пов’язані з рішенням встановлення «Дзвону примирення». Він зазначив, що «піднялася хвиля обурення зі сторони учасників бойових дій, родин загиблих та волонтерів. У відповідь не це, директор Департаменту масових комунікацій Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Альбіна Кушелева назвала всіх тих, кому не сподобалось замирення з агресором, “ніким” та заявила, що “їх ніщо не пов’язує з окупованою частиною Луганщини”». «Володимир Правенький каже, що така позиція є образливою для ветеранської спільноти Луганщини».

В запрошенні до участі в акції протесту було висунуто наступні проблеми:

 • Невиконання соціальної підтримки, медичного обслуговування, психологічної підтримки учасників АТО / ООС і членів їх сімей, відсутність на території області VETERAN HAB - ветеранські простору.
 • Неналежне виконання і саботаж органами влади з питань виділення земельних ділянок учасникам АТО / ООС і членам їх сімей.
 • Відсутність підтримки АТО-ВПЛ в питаннях соціального захисту, працевлаштування, виділення житлових приміщень. • Саботаж і ігнорування представниками державної та місцевої влади питань узаконення місця поховання добровольців в м Старобільськ Луганської області та облаштування його відповідності вимогам чинного законодавства України, руйнування позитивного образу ветерана, підрив довіри до органів державної влади.
 • Відсутність реагування представниками органів державної, місцевої влади та правоохоронних органів щодо осіб, які висловлюють проросійські і сепаратистські погляди і займають посади в органах місцевого самоврядування. • Занепад інфраструктури в містах і селищах (ОТГ) і ігнорування керівниками державних свят і програм патріотичного виховання молоді.
 • Підвищення комунальних тарифів і цін.
 • Кадрові призначення на території Луганської області посадових осіб Президентом України та Головою Луганської ОДА. До участі в заході ветерани запросили долучитися всіх небайдужих громадян та представників ГО Луганщини. Слід зазначити, що громада була присутня на зборах та виступили зі своїми проблемами та позиціями. Також до акції долучились ветерани з інших міст України.
 • В ході мітингу було вирішено створити координаційну раду, яка буде комунікувати з владою та контролювати вирішення питань, які були підняті. По результатам заходу резолюцію щодо зборів було доповнено питаннями громад, які долучились до акції. Досить структуровано все викладено в документі за одним з посилань до повідомлення.

  Як відзначили в ГС "Асоціація ветеранів війни, учасників бойових дій і волонтерів АТО Луганської області", резолюція за результатами зборів буде направлена Президенту України, голові Верховної Ради України та Кабінету міністрів України. Також варто зазначити, що на заход не прийшли представники Луганської обласної ВЦА. 

  Конфлікт або проблема?:
  Область:
  Стежать:
  Ніхто не стежить
  11:50
  272
  RSS
  Немає коментарів. Ваш буде першим!
  Завантаження...