Відключення освітлення, що було встановлено за рахунок міжнародних донорів

Населений пункт: Станиця Луганська

Адреса: Станиця Луганська, вулиця Широка

Додано: 2021-08-02 13:17:00

Статус: Вирішення призупинено

Встановлено вуличне освітлення не працює через умисне відключення. Місцеве населення неодноразово зверталось до влади аби поновити роботу. Наразі більше 6 місяців освітлення нема, реакція влади відсутня.

Конфлікт або проблема?:
Область:
Слідкують:
1
1
13:17
177
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...