Проблема комунікації між місцевими жителями та водіями маршрутних автобусів у м.Мелітополь

Населений пункт: Мелітополь

Адреса: вулиця Бєляєва, 64

Додано: 2021-08-23 12:17:00

Статус: Актуально

Водії маршрутних автобусів постійно миють свої авто на кінцевій зупинці транспорту (Півн. Переїзд) біля жилих помешкань місцевих жителів. Брудна вода накопичується у великому обсязі та стікає на подвір'я помешкань. Також на вулиці постійно створюються великі калюжі із брудної води з домішками палива, що спричиняє дискомфорт місцевим жителям.

Конфлікт або проблема?:
Область:
Слідкують:
Ніхто не стежить
12:17
9
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...