Конфлікт між населенням с. Шарівка та владою, щодо перспективи приєднання до Лозно-Олександрівської ОТГ

Населений пункт: Шарівка

Адреса: Шарівка, вулиця Дружби Народів

Додано: 2020-05-03 22:55:00

Статус: Проведено заходи ГІСМАОВК

У перспективному плані створення Лозно-Олександрівської ОТГ зазначено, що до складу цієї ОТГ повинні були увійти Мирненська, Солідарненська і Шарівська сільські ради. На сьогоднішній день єдина сільська рада не увійшла до Об'єднаної територіальної громади це - Шарівська. Причиною цього є конфлікт між сільським головою та місцевим населенням. За словами місцевого населення, голова сільської ради безініціативній. Люди не раз зверталися до нього з проханнями по прибиранню території села, покосу трави, проведення спільних свят (день села і т.д.), реакції не було.Місцева ініціативна група молодих фермерів все стали робити "своїми" силами без залучення місцевої влади. Бездіяльність сільського голови призвела до того, що населення зневірилось в місцевій владі взагалі. Так як населення досить молоде, в населеному пункті багато дітей, люди бояться, що закриють школу, а так само стане дуже важкодоступними адміністративні послуги для літніх людей, так, як громадський транспорт не ходить від села до центру ОТГ. Необізнаність місцевого населення про плюси ОТГ і пасивність місцевої влади призвели до того, що жителі навідріз відмовляються вступати в Лозно-Олександрівської ОТГ.

Конфлікт або проблема?:
Область:
Заходи з врегулювання:

Протягом червня-липня команда посередників ГІСМАОВК провела 4 експертні зустрічі зі сторонами та стейкхолдерами конфліктної ситуації.

Розпорядженням голови обласної державної адміністрації – керівника військово-цивільної адміністрації від 06.06.2018 № 449 схвалені зміни до перспективного плану формування територій громад Луганської області. Перші вибори депутатів Лозно-Олександрівської сільської ради та сільського голови відбулись 29.04.2018, 31.05.2018 ця рада та сільський голова набули повноважень, проведена перша сесія ради, але сторони чинять супротив. 

Станом на листопад 2020 року - конфлікт вирішений та неуктуальний

Стежать:
1
1
1
1
22:55
775
RSS
Завантаження...