Проблема каналізаційних стоків по вул.Депутатскій м. Краматорськ

Населений пункт: Краматорськ

Адреса: вулиця Достоєвського, 1

Додано: 2021-05-31 16:35:00

Статус: Актуально

Місцеві жителі обурені тим, що по вул. Дупутатській м. Краматорськ постійно із всіх каналізаційних люків стікають і річку відходи, загрязняючи екологію району. Місцеве подружжя повідомило в одній із груп у ФБ, що аварійні служби приїзджали раніше після кожного виклику, проте проблему не усунено. Тож, подружжя вирішило звернутися до екологів та чиновників міста.

Конфлікт або проблема?:
Область:
Слідкують:
1
1
16:35
41
RSS

у тексті опечатка в назві вулиці...                                                                                                                                                                                На-перший погляд, подумав «что эта мелкая бытовая ПРОБЛЕМА здесь делает..»..                                                                                          Надалі...- «каналізаційні стоки+ водойма= можливість спалаху інфекційних захворювань… »,                                                                            "...   + час = чисельні захворювання=   конфлікт місцевих жителів… "                                                                                                                     Факт порушення санітарних норм та  екологічної безпеки!   Хтось має посилання на опис цієї проблеми? 

Завантаження...