Відсутнє вуличне освітлення вулиць села Приазовське Маріупольської ОТГ

Населений пункт: Маріуполь

Адреса: Приазовское, 593F+9R

Додано: 2021-10-12 17:33:00

Статус: Актуально

В селі Приазовське Маріупольської ТГ відсутнє вуличне освітлення.

Відсутність вуличного освітлення в селі Приазовське негативно впливає на рівень безпеки та рівень комфортності життя громадян, які повертаються у вечірній та нічний час з міста Маріуполь до своїх домівок. Тому проблема освітлення вулиць села Приазовського є актуальною та нагальною.

Конфлікт або проблема?:
Область:
Слідкують:
Ніхто не стежить
17:33
42
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...