Конфлікт між мешканцями кількох вулиць м.Запоріжжя з працівниками пункту прийому металобрухту у зв'язку з крадіжками металевих виробів на території району

Населений пункт: Запоріжжя

Адреса: вулиця Дизельна, 5

Додано: 2021-12-07 19:07:00

Статус: Актуально

В одному з металевих гаражів між будинком № 63 та дитячим майданчиком біля алеї сакур по вул. С. Синенка діє пункт прийому металобрухту, через діяльність якого мешканці району потерпають від злочинників, які нещадно руйнують усі металеві вироби для того, щоб здати їх на металобрухт. Особливо страждають від злочинників члени садово-дачних товариств "Трансформаторщик" та "Трансформаторщик-3", чиї ділянки також розташовані неподалік від пункту прийому металобрухту. Мешканці району неодноразово зверталися письмово до представників влади та місцевих депутатів з проханням припинити діяльність пункту прийому металобрухту, щоб захистити майно від злочинників. Але питання до цього часу залишається не вирішенним, а мешканці району продовжуть зазнавати шкоду від злочинників. Втративши надію на дієві заходи з боку органів влади, обурені мешканці району мають намір самотужки чиніти опір злочинності, що може призвести до масових беспорядків.

Конфлікт або проблема?:
Область:
Слідкують:
Ніхто не стежить
19:07
172
RSS
Саша
07:56

так они еще и у детей металл принимают. Уроды. Причем " деточки" лет 10-12. 

Лілія
08:05

Прикро за те, що у цій ситуації ні міська влада ні поліція не можуть (чи не хочуть) допомогти людям і покласти край обкраданню дачних ділянок. Що заважає закрити це ганебне місце. Туди несуть накрадене, здають, тут же за виручені кошти купляють горілку, пьють, сплять, справляють потреби. Виникає підозра, що це все «коришується» і боротьба садоводства марна. Як придумать закон про налоги для садових ділянок, так бігом, а зачинити таке неподобство так до Європейського суду треба доходити!

Нина Васильевна
09:20

Видно влиятельная крыша у этого пункта, если даже депутату не под силу добиться его закрытия. Моя дача тоже находится в коперативе Трансформаторщик -3 и воровство и розрушение не прекращается.

Игорь
14:22

… это — результат слабости власти ( в том числе местной), которая занята исключительно поиском путей своего обогащения.

Завантаження...