Напруга, щодо закриття бюджетоутворюючої інфраструктури міста - Слов'янськ курорт

Населений пункт: Слов'янськ

Адреса: Слов'янськ, улица Золочевского

Додано: 2020-05-04 11:40:00

Статус: У процесі вирішення

Закриття бюджетоутворювальної інфраструктури міста (Слов'янська здравниця).

Конфлікт або проблема?:
Область:
Слідкують:
1
1
1
1
1
11:40
446
RSS
11:33

25 липня відбулась акція протесту людей з інвалідністю та працівників Славкурорту проти закриття санаторію. 

Питання Славкурорта вже довгий час знаходиться в перечні найактуальніших проблем міста. Взагалі-то відродження та розвиток курорта обіцяли і кандидати на посаду голови Слов'янська. З відкритих джерел відомо, що міська влада намагалась вести перемовини з «Укрпрофздравіцей» щодо передачі об'єкта в комунальну власність. Домовленості не було досягнуто. Але діючий голова наголошує на тому, що не полишає намагань вирішити ситуацію. 

Слід зазначити, що строк оренди «Укрпрофздравіцею» земель курорту спливає в 2024 році (за даними відкритих джерел). І тоді треба місцева громада зможе реалізувати проект відродження курорту. Приклад та пропозиція до відновленя єдиної в державі здравиці наведено в посиланні

https://v-variant.com.ua/article/spasty-skavkurort...

29.01.2021 В. Лях зустрівся з новою гендиректоркою ДП СКРЦ «Слов'янський курорт» Н. Солохой. На своїй сторінці він озвучив надію на те, що заміна керівництва буде сприяти розвитку курорта, вирішенню актуальних проблем для громади та «допоможе ситуацію здвинути з мертвої точки». 

https://www.facebook.com/vadymlyah/posts/273712965...

Ольга
14:56

“Славкурорт” – один із найдавніших бальнеогрязевих курортів України, але зараз переживає не найкращі часи. Впродовж 2014-2019 років у підприємства накопичились великі борги. Крім того, зараз підприємство фактично використовує близько третини своєї території – інші площі або не використовуються взагалі, або використовуються приватними підприємствами.

Особи з інвалідністю, які до війни мали більше можливостей отримати в “Словкурорті” лікування та реабілітацію, звернулися до Глави держави із закликом відновити роботу закладу на повну потужність.
Передача комплексу у державну форму власності зараз не розглядається. Це буде можливо тільки за відсутності заборгованості. Держава не буде гасити борги приватного підприємства.
Наразі проходять судові процеси щодо кредиторської заборгованості. Враховуючи це, буду шукати рішення з Кабміном, Міністром соціальної політики, з Офісом Президента та безпосередньо доповідати Главі держави.
Ми зацікавлені в тому, щоб наші громадяни отримували найкраще лікування та реабілітацію і докладемо зусиль, щоб так воно і було" як зазначив голова Донецької обласної державної адміністрації  Павло Кириленко.


https://dn.gov.ua/news/na-donechchini-obgovorili-p...

Голова донецької ОДА  зазначив, що питання передачі Словкурорту у державну власність поки не розглядається через заборгованість 

.https://www.6262.com.ua/news/3132704/peredaca-slov...

Завантаження...