Покинута та зруйнована будівля в центрі селища Мангуш

Населений пункт: Мангуш

Адреса: Мангуш, проспект Миру

Додано: 2021-12-07 19:07:00

Статус: Вирішення призупинено

В самому центрі селища Мангуш стоїть покинута зруйнована будівля, яка є популярним місцем відвідування підлітками та особами з а-соціальною поведінкою. Місцеві жителі часто там бачать наркоманів, любителів випити та дітей підлітків, які навчаються та займаються позашкільною освітою поруч (у сусідніх будівлях).

Конфлікт або проблема?:
Область:
Стежать:
Ніхто не стежить
19:07
204
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...