Системні проблеми м. Покровськ. Невдоволення місцевими жителями роботою комунальних служб.

Населений пункт: Покровськ

Адреса: вул. Ліхачова, 17

Додано: 2022-01-10 20:35:00

Статус: Вирішення призупинено

У соцмережах викладено фотозвіт роботи комунальних служб по розчищенню доріг від снігу. Місцеві жителі коментують, що розчищують дороги тільки на центральних вулицях міста Покровськ та дуже погано, бо в приватному секторі такої послуги не надали, а також після роботи комунальників з'явилась неможливість проходу та проїзду до деяких громадських установ.

Конфлікт або проблема?:
Область:
Слідкують:
Ніхто не стежить
20:35
107
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...