Протистояння між батьками/учнями Торецького музичного коледжу з Донецькою обласною ВЦА проти закриття коледжу

Населений пункт: Торецьк

Адреса: Торецьк, вулиця Дружби 22

Додано: 2020-05-04 13:40:00

Статус: Проведено заходи з врегулювання

Причиною конфлікту стало поява інформації про закриття Торецького музичного коледжу шляхом його злиття з коледжем у м.Бахмут. Причиною закриття називаються брак фінансування та поганий протипожежний стан. Проти такого рішення виступають працівники коледжу та батьки учнів.

Конфлікт або проблема?:
Область:
Заходи з врегулювання:

Протягом жовтня-листопада 2020 року групою посередників ГІСМАОВК було проведено ряд експертних та діалогових зустрічей. Можливо зробити висновок після всіх зустрічей, заплановано зробити Робочу групу щодо питання розробки стратегії розвитку освіти у Торецьку. Зазначена робоча група буде займатися питанням збереження будівлі колишнього Торецького музичного колежду, розвитку освіти в м.Торецьк.

Ситуація залишається в режимі моніторингу ГІСМАОВК та в разі виникнення напруження чи конфлікту, посередники будуть долучені до вирішення ситуації. 

Слідкують:
1
1
1
1
1
13:40
456
RSS

Дуже мало інформації. Розширьте, будь ласка!

Сюда мы выносим информацию кратко, более детальное описание могу дать персонально. 

Буду дуже вдячна.

15:40

Я чула про цей конфлікт. Там під загрозою зникнення унікальні для регіону види мистецтв, а саме народний спів.

Спасибо

Наявен конфлікт інтересів та потреб. Припускаю що ВЦА діє узгоджено з Міністерством освіти — тобто це владне рішення. У таких рішень завжди є термін виконання. Хвилююсь про те, що через декілька місяців  втручатися буде запізно.

Завантаження...