Питання цільового використання вольєрів для безпритульних тварин, місто Костянтинівка

Населений пункт: Костянтинівка

Адреса: Константиновка, GPP5+67

Додано: 2022-01-28 12:45:00

Статус: Вирішення призупинено

Питанням захисту безпритульних тварин вже багато років займаються зооволонтери міста Костянтинівка, вони ведуть активну діяльність в соціальних мережах, беруть участь у різноманітних програмах щодо стерелізації, тимчасового утримання, лікування, притулку для тварин. Містяни підтримуют зооволонтерів, у 2016 році за підтримки громади за буджетні кошти 53 тисячі грн. було встановлено вольєри для утримання безпритульних тварин на території КП "КоммунТранс". Конфлікт виник на початку 2022 року, коли зоозахисники за погодженням мали отримати вольєри для розміщення в них безпритульних собак. Проте через нецільове використання вольерів - захаращення сміттям, зняття дверей, частковий демонтаж, тварин розмістити невдалось. Наразі містяни обурені нецільвим використанням власності громади. Конфлікт набирає обертів, можливі загострення. Більш детально можна ознайомитись за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=Gbla8XtGuOQ

Конфлікт або проблема?:
Область:
Стежать:
Ніхто не стежить
12:45
229
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...