Блокування доступу до зеленого коридору жителів Маріуполя окупаційними військами РФ

Населений пункт: Маріуполь

Адреса: вулиця Купріна, 3

Додано: 2022-03-29 16:00:00

Статус: Вирішення призупинено

Окупаційні війська РФ порушують міжнародні норми ведення війни, блокуючи можливість мирного населення міста евакуюватися до більш безпечних населених пунктів. Російські війська порушують режим тиші та відкривають вогонь підчас пересування колон автомобілей мирних жителів, що створює загрозу їх життю. З початку Російсько-Української війни, влада України декілька разів намагалася організувати зелені коридори з м. Маріуполя до м. Запоріжжя, проте, кожен раз вороєі війська порушували домовленості та використовували мирних мешканців в якості "живого щита" для наступу на Маріуполь.

Конфлікт або проблема?:
Область:
Слідкують:
Ніхто не стежить
16:00
233
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...